NİHAN SEÇAL

1979 yılında Akhisar’da doğan Nihan Seçal, 2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun oldu. Profesyonel hayata, üniversite hayatı devam ederken 2000 yılında başlayan Nihan Seçal, T. Garanti Bankası, IPSOS Kmg Pazarlama Araştırmaları, Doğan Radyolar Grubu, Digiturk gibi Türkiye’nin önde gelen markalarında üst pozisyonlarda çalıştı.

2012 yılı başlarında ICF (International Coaching Federation) akrediteli bir okul olan Adler International Learning Koçluk Okulu’nda Profesyonel Koçluk eğitimlerini tamamladı. 2012 yılı sonlarına doğru “İlişki ve İletişim Koçluğu”na odaklanan, kişinin empati yönünü geliştiren, barışçı iletişim kuramının kurucusu Marshall Rosenberg’in dünya çapında başlattığı Şiddetsiz İletişim (NVC-Non Violent Communication) Eğitimi’ni tamamladı. Koçluk yolculuğunda sürekli gelişim ve öğrenmenin devamlılığına olan inancıyla, 2013 yılında Adler International Learning Koçluk Okulunun İleri Düzey Koçluk Eğitimi olan Practicum (Master) sürecini bitirdi.

Uzun bir süre Submarine Derin ve İleri Koçluk ve Eğitim şirketi bünyesinde Yönetici Koçu ve Eğitim Danışmanı olarak çalışan Nihan Seçal, yeni yaşam şeklinin gelişimi ile beraber bireysel gelişimi doğa ile birleştirmiş ve köpekleri ile beraber Koç Köpekler projesini yaratarak bireylere, okullara, vakıflara ve kurumlara liderlik bazında hizmet etmeye devam etmektedir.

DİĞER KONUŞMACILAR

KÖPEK EĞİTMENİ
DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTMENİ

Bu web sitesinde çerez kullanılmaktadır. Siteyi gezerek KVKK ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırsınız.