ELVAN ODABAŞI

Samsun doğumlu olan Elvan Odabaşı; İlk, Orta ve Lise Eğitimini Samsun’da tamamladı.

2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. 2006 yılında ortağı Elvin Odabaşı Pekiyi ile Formeo Doya Doya Yaşam Merkezi’ni Ankara da kurdu. 2009-2019 yılları arasında kurucu ortaklarından olduğu Fitizdiet markası ile yiyecek içecek sektörüne sağlıklı yemek reçeteleri ile katkıda bulundu.

2012 yılında anne oldu. Mavi Deniz adında bir kız çocuğu annesidir. 2011 yılında Doya Doya Zayıfla simli kitabını ve 2015 yılında Hayallerin Defteri isimli kitaplarını yazdı.

2017 yılında NTV’de yayınlanan Elvan Odabaşı ile Doya Doya Yaşam programının hem sunuculuğunu hem de editörlüğünü gerçekleştiren Odabaşı, 2018 yılında Youtube kanalını kurdu.

2019 yılında ortağı Elvin Odabaşı Pekiyi ile 13 yıllık sektörel tecrübesini birleştirerek FORMEOCOWORK markasını hayata geçirmiştir.
Üniversite yıllarında bursiyer öğrencisi olduğu şu anda yönetim kurulu üyesi olduğu BESVAK bünyesinde sektör adına 5 yıldır Kariyer Günleri organizasyonları düzenlemektedir.

TDD(Türkiye Diyetisyenler Derneği) üyesidir. Ulusal ve uluslararası GIDA ve OTC markalarının danışmanlığını ve kanaat önderliğini yapmaktadır.

DİĞER KONUŞMACILAR

KÖPEK EĞİTMENİ
DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTMENİ

Bu web sitesinde çerez kullanılmaktadır. Siteyi gezerek KVKK ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırsınız.