MÜMİN SEKMAN

İstanbul’da doğan yazar, Ankara Üniveristesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi ama hukuk alanında hiç çalışmadı. Başarılı insanları inceleyip, nasıl başardıklarını analiz edip, başarılı olmak isteyenlere anlatmayı meslek ve misyon olarak seçti.

Çok sayıda şirket, üniversite ve kamu kurumunda başarı semineri verdi. Zirvedeki bazı isimlerin başarı yönetimi danışmanı oldu. Bir dönem Çocuklar Duymasın dizisinin senaryo danışmanlığını yaptı. Seçtiği kişilere bireysel başarı danışmanlığı yapmaktadır.

Sekman, Kişisel Gelişim Merkezi’nin (www.kigem.com) kurucusudur. 20 yıldır yayında olan www.kigem.com Türkiye’nin ilk kişisel gelişim içerikli internet sitesidir. Türkiye’de “kişisel gelişim uzman”ı titrini kullanan ilk kişi olan Sekman, dünyanın metrekaresine düşen başarılı insan sayısını arttırmayı kişisel misyonu saymaktadır.

22 yılda 22 kitap yazan Sekman’ın kitapları üç milyon baskıyı aşmıştır. “En başarılı başarı kitabı” denilen Her Şey Seninle Başlar, 1.250.000 adet baskıyla türünde Türkiye rekoru kırmıştır.

DİĞER KONUŞMACILAR

KÖPEK EĞİTMENİ
DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTMENİ

Bu web sitesinde çerez kullanılmaktadır. Siteyi gezerek KVKK ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırsınız.