YELİZ RÜZGAR

On yılın üzerinde markalaşma, satış ve pazarlama alanlarında çalıştıktan sonra Yeliz Rüzgar, bireylere ve organizasyonlara ilham vermek, enerji yükseltmek ve yaşamlarını dönüştürmek amacıyla powercoaching.us’a liderlik ediyor. O, Bütünsel Yaşam Uzmanı, İlham Veren Bir Konuşmacı, Enerji Terapisti, Dişi Bir Lider.

Yeliz, uzmanlaştığı konuların “en iyisinin en iyileri” ile çalıştı. Psikoloji, NLP ve Liderlik alanında en başarılı isimlerden öğrenim aldı. Batı Tıbbını ve Doğu’nun Şifa Teknikleriyle birleştiren dünya çapında birçok doktor ve bütünleyici sağlık uzmanıyla aynı konferanslarda sahne alan Yeliz, halen üniversiteler ve bilimsel araştırma merkezleriyle “Bilinç, DNA, Epigenetiks” kavramları üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

Yeliz, insanların kişisel ve profesyonel yaşamlarında ustalık kazanmalarını sağlayabilmeleri için her yolu dener – geleneksel ve geleneksel olmayan. Onların kendilerini gerçekleştirmede, potansiyellerini ortaya çıkarmada, en iyi versiyonlarına ulaşmalarında farkındalık sağlayacak bireysel ve grup programları tasarlar. En büyük tutkularından biri, hayatın her alanında “Mana” bulmaktır.

DİĞER KONUŞMACILAR

KÖPEK EĞİTMENİ
DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTMENİ

Bu web sitesinde çerez kullanılmaktadır. Siteyi gezerek KVKK ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırsınız.