ZEYNEP İŞMAN & AYSUN GÜNEŞ

Zeynep İşman

1981 İstanbul doğumlu Zeynep İşman, iletişim uzmanı, Milliyet Gazetesi yazarı, ebeveyn koçu, Etkili Anne/Baba Eğitmenidir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi2nden mezun olduktan sonra, meslek hayatiına gazetecilikle başlamıştır. Ardından farklı ajans ve kurumlarda iletişim ve medya direktörlüğü yapmıştır. Halen Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini sürdürmektedir. 2017 yılından bu yana, Ebeveyn Koçlugu yapmakta, aynı zamanda Thomas Gordon Academy onaylı Etkili Anne/Baba eğitimleri vermektedir. Milliyet Cumartesi ekinde ve milliyet.com.tr’de Birlikte Büyüyoruz adındaki sayfası ve hesabı ile ebeveynlerle buluşmakta, çocuk ve aileye dair farklı konularda uzmanlarla bir araya gelmektedir.

Aysun Güneş

Aysun Güneş Ankara Üniversitesi Amerikan Filolojisinden mezun olduktan sonra bir süre İngilizce Öğretmeni olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmıştır. Akabinde Anadolu Üniversitesinde akademisyen olarak çalışmaya başlamış ve halen aynı kurumda öğretim görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Yüksek Lisansını E-öğrenme ve uzaktan eğitim alanında tamamlayan Aysun Güneş aynı alanda doktora eğitimini tamamlamıştır. Özellikle günümüzde teknolojinin çocuklar üzerindeki etkilerini araştıran Aysun Güneş bu konuda ebeveynleri ve çocukları bilgilendirmek için bir Instagram hesabı (@teknolojik_ebeveynler) üzerinden hali hazırda 65 binden fazla kişiyle bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktadır. Siber zorbalık ve güvenli internet konularında uzman olan Aysun Güneş, İngilterede ve Amerikadaki seçkin üniversitelerden aldığı harmanlanmış eğitim /blended learning eğitimleri doğrultusunda öğretmen eğitmeni olarak birçok özel okulda eğitimler vermektedir.

DİĞER KONUŞMACILAR

KÖPEK EĞİTMENİ
DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTMENİ

Bu web sitesinde çerez kullanılmaktadır. Siteyi gezerek KVKK ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırsınız.